To więcej niż grawer

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Witamy Was na WOODWORK – Memorino.pl w miejscu, które jest czymś więcej niż tylko sklepem. To kraina inspiracji i dopasowanych prezentów na każdą okazję. Jednym z naszych głównych filarów są drewniane produkty z personalizowanym grawerem. Daje to niesamowite możliwości jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd naszych produktów. W naszej bazie mamy wiele gotowych projektów, które są gotowe od ręki.  

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Wiele osób zadało nam pytanie, jak tworzymy nasze produkty, jaki jest proces realizacji danego zamówienia? A odpowiedź jest bardzo prosta – projekt i laser. To dwa elementy, które idą ze sobą w parze. Jednak sam proces tworzenia, konfiguracji, ustawienia odpowiednich parametrów nie jest już taki oczywisty. Każda realizacja jest spersonalizowana, co za tym idzie – do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

KROK1.  

Nasz grafik przygotowuje odpowiednią grafikę w programie do tworzenia projektów wektorowych. Jest to szczególnie ważne jeśli chcemy stworzyć najlepszą jakość dla naszych produktów. Projekt, który idzie „pod laser” musi posiadać odpowiednio dopasowany kolor, jest to ważne gdyż program musi zidentyfikować linie cięcie i obszar grawerowania. Linie cięcia muszą być wektorami, a obszar grawerowania wektorem lub grafiką. To oczywiście w dużym skrócie, sam proces tworzenia grafiki w programie opiszemy w innym wpisie na naszym BLOGU.

KROK2. 

Projekt idzie „pod laser”. Grafik przygotuje opracowany projekt, który laser może wyciąć i wygrawerować na drewnie. Oczywiście drewno, nie równa się drewnu po przez co musimy się nauczyć jaką odpowiednią moc ustawić aby uzyskać pożądany efekt. Bywa czasami że 2-3 cięcia z mniejszą mocą są często lepsze niż 1 cięcie z dużą mocą. Poznając całą specyfikę projektowania i ustawienia odpowiednich parametrów lasera uzyskujemy efekt finalny naszego produktu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”158696″ img_size=”450×700″ style=”vc_box_rounded” onclick=”zoom”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]WYSYŁKA.  

Pakowanie i wysyłka to ostatni, trzeci krok, który zalicza się do naszego procesu realizacji. Produkty wysyłamy pod wskazany adres metodą wybraną przez naszych klientów. Wszystkie statusy dot. Zamówienia znajdują się w panelu klienta, dzięki czemu nic nam nie umknie.
Właśnie poznaliście jak powstaje grawer na drewnianych produktach WOODWORK – memorinio.pl. Śledźcie dalej nasz BLOG aby dowiedzieć się więcej informacji, o procesie tworzenia naszych wyjątkowych produktów dla każdego.

Życzymy udanych zakupów ?

Zespół WOODWORK – memorinio.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]